Korzyści

Dotarcie do unikatowej grupy internautów Zwiększenie skuteczności Zwiększenie zasięgu

UnBlock Network

UnBlock to nowatorski sposób emisji reklamy internetowej opracowany przez Cloud Technologies. Technologia ta umożliwia wyświetlenie reklam w każdym formacie, włącznie z kreacjami typu Rich Media, czyli np. reklamą video, użytkownikom mającym zainstalowane wtyczki blokujące reklamy. UnBlock omija zatem każdego rodzaju oprogramowanie blokujące i wyświetla reklamy użytkownikom, którzy takie wtyczki mają aktywne.

Internauci dostępni w ramach UnBlock Network są bardzo wartościowym ruchem dla reklamodawców. Nie widząc reklam internetowych nie dotyczy ich tzw. ślepota banerowa, lepiej reagują na komunikaty reklamowe, w rezultacie dużo częściej klikają w reklamę. Użytkownicy wykazują się także znacznie większą aktywnością i zainteresowaniem kontentem reklamodawcy, wykazują więc wyższe wskaźniki konwersji. Ponadto cechuje ich wysoki poziom wiedzy technologicznej, mają duże doświadczenie w korzystaniu z Internetu, często dokonują zakupów online, są więc najbardziej aktywną grupą internautów.

Już ponad 600 milionów internautów na świecie używa różnego rodzaju wtyczek blokujących wyświetlanie reklam. Rokrocznie liczba ta wzrasta o 30%. W Polsce niemal co druga reklama w Internecie (42%) jest blokowana.

W ramach UnBlock Network oferujemy dostęp do kilkuset witryn i setek milionów odsłon miesięcznie.

Przykładowi wydawcy

Case study

UnBlock Network
dla branży turystycznej

Czas spędzony na stronie 4,29 minuty
,